Shtatë mënyra për ta kthyer miqësinë e humbur - Gazeta Express
string(45) "shtate-menyra-per-ta-kthyer-miqesine-e-humbur"

Fun

Gazeta Express

12/07/2023 22:19

Shtatë mënyra për ta kthyer miqësinë e humbur

Fun

Gazeta Express

12/07/2023 22:19

Humbja e një miku me të cilin keni kaluar një kohë të gjatë dhe të paharrueshme, mund të jetë një gjë e vështirë.

Kjo mund të bëjë që ju të ndjeheni të dëshpëruar dhe të izoluar, shkruan boldsky.com, transmeton klankosova.tv.

Lexo Edhe:

Arsyet për miqësinë tuaj të prishur mund të jenë të shumta; sidoqoftë, ekzistojnë disa mënyra përmes të cilave ju mund t’i normalizoni raportet tuaja dhe të pajtoheni me mikun.

  1. Gjeni shkakun për prishjen e miqësisë
  2. Lërë egon të fluturojë nga dritarja
  3. Bëhuni ai që i pari e shtrinë dorën e pajtimit
  4. Dëgjoni atë që thotë shoku juaj
  5. Falni ose kërkoni falje
  6. Respektoni vendimin e shokut tuaj
  7. Bëni plane për të kaluar kohë së bashku