“Shqipërinë e dua se jam shqiptar”, Edona dhe Lumbardhi ia thonë këngës së bashku - Gazeta Express
string(78) "shqiperine-e-dua-se-jam-shqiptar-edona-dhe-lumbardhi-ia-thone-kenges-se-bashku"

TV/Film

Gazeta Express

28/11/2023 20:05

“Shqipërinë e dua se jam shqiptar”, Edona dhe Lumbardhi ia thonë këngës së bashku

TV/Film

Gazeta Express

28/11/2023 20:05

Edona dhe Lumbardhi e krijuan një bashkëpunim sot në muzikë.

Ata performuan “live” në Big Brother VIP Kosova 2 këngën “Shqipërinë e dua se jam shqiptar”.

Lexo Edhe:

Ky bashkëpunim i tyre shkaktoi të qeshura tek banorët e tjerë.