Shqipëria luan sonte kundër Armenisë, formacionet - Gazeta Express
string(48) "shqiperia-luan-sonte-kunder-armenise-formacionet"

Shqipëria luan sonte kundër Armenisë, formacionet

Futboll

Gazeta Express

19/11/2022 17:15

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Shqipëri – Armenia

Kosova barazoi me Armeninë në Fadil Vokrri në Prishtinë kurse Shqipëria humbi nga Italia me rezultat 1-3.

Lexo Edhe:

Shqipëria sonte ka ndryshuar formacionin ku kanë startuar disa lojtarëa të rinj.

Në portë nga minuta e parë ka startuar Berisha në portë kurse në mbrojtje kanë startuar: Enea Mihaj, Marash Kumbulla dhe Adrian Bajrami.

Në mesfushë sonte nga minuta e parë: Andi Hadroj, Qazim Laçi, Kristjan Asllani, Emir Lenjani dhe Endrit Cokaj.

Sulmi përbehet nga Xhejlano Skuka dhe Ernet Muçi.  /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare:

Shqipëri-Armeni

Ndeshja fillon në ora 17:30