Shqipëri-Andorrë, përcillet edhe nga Big Brother VIP - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

15/11/2021 22:57

Shqipëri-Andorrë, përcillet edhe nga Big Brother VIP

TV/Film

Gazeta Express

15/11/2021 22:57

Banorët e Big Brother janë argëtuar paksa sonte, duke u larguar nga loja dhe koncentruar në ndeshjen Shqipëri-Andorrë

Shqipëri-Andorrë ishte ndeshja e fundit e Shqipërisë në kualifikimet për Katar 2022.

Lexo Edhe:

Këtë ndeshje e fitoi Shqipëria me një gol të realizuar nga Endrit Çekiçi nga penalltia.

Ata e kanë shijuar këtë fitore derisa në fillim të ndeshjes kënduan edhe himnin kombëtar.

Kujtojmë se Shqipëria deri në tri ndeshjet e fundit i kishte gjasat e mira për kualifikim në Botëror, por që nuk ia doli pasi që humbi dy ndeshjet kruciale, atë kundër Polonisë dhe kundër Anglisë të premten e kaluar. /GazetaExpress/

* BIG Brother VIP Albania mund ta ndiqni ekskluzivisht në platformën IPKO, në dy kanale HD të dedikuara posaçërisht për të ndjekur banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, 24/7, pa pagesë shtesë, të numëruara 30 dhe 31 në listën e kanaleve, si dhe përmbledhjen javore në kanalin TOP Channel.