Shqetësime për Xavin, tre futbollistë të Barcelonës u lënduan sonte - Gazeta Express
string(66) "shqetesime-per-xavin-tre-futbolliste-te-barcelones-u-lenduan-sonte"

Shqetësime për Xavin, tre futbollistë të Barcelonës u lënduan sonte

Futboll

Gazeta Express

22/09/2022 23:43

Sonte ishte një natë jo e mirë për Barcelonën. Tre lojtarë katalonas pësuan lëndime me ndeshjet e tyre me kombëtare.

Jules Kounde, Ousmane Dembele dhe Memphis Depay pësuan lëndime në ndeshjet e sontme, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Ende nuk dihet shkalla e lëndimeve të tyre, pa u bërë ekzaminimet e para mjekësore.

Barcelona shpreson shumë t’i ketë në dispozicion të tre lojtarët, pasi e pret një orar i ngjeshur në tetor, me ndeshjet vendimtare të Ligës së Kampionëve.