Shpresa e dikurshme e tenisit në Mal të Zi sot shet foto nudo për 10 dollarë - Gazeta Express

Shpresa e dikurshme e tenisit në Mal të Zi sot shet foto nudo për 10 dollarë

Sporte tjera

Gazeta Express

11/11/2021 14:37

Tamara Bojanic i ka zëvendësuar topat e tenisit duke u zhveshur para syrit të kamerës.

Ish-tenistja e Malit të Zi, Tamara Bojanic, është bërë e njohur falë pamjes së jashtme tërheqëse, pasi nuk arriti të depërtojë në sportin e bardhë, raporton Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Sipas mediave malazeze, ajo shfaqet në uebsajtin për të rritur “Onlyfans”, ku shet fotografi në të cilat është e zhveshur plotësisht.

Bojana, e cila e kishte zhvilluar vetëm një ndeshje si seniore për ekipin e Malit të Zi në FED Cup më 2014, ka qenë teniste e shkëlqyer si juniore kur edhe vendi i saj kishte shpresa në të.

Por ajo tani zhvishet para kamerës dhe një fotografi të veten e shet për 10 dollarë në muaj.