Shpërthen debati mes Eglës dhe Françeskës: Kujt i thua pise o plakë e ndyrë? - Gazeta Express
string(74) "shperthen-debati-mes-egles-dhe-franceskes-kujt-i-thua-pise-o-plake-e-ndyre"

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 19:35

Shpërthen debati mes Eglës dhe Françeskës: Kujt i thua pise o plakë e ndyrë?

TV/Film

Gazeta Express

06/05/2024 19:35

Dita e sotme ka nisur me debate për banorët e shtëpisë së ‘BBV3’.

Ka qenë Egla dhe Françeska të cilat janë përfshirë në një debat të ashpër me së bashku teksa debati ka agravuar dhe ato kanë nisur ofendimet ndaj njëra-tjetrës.

Lexo Edhe:

Shkak siç duket janë bërë peshqirët e trupit dhe që Françeska i ka larë me 30 gradë.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Pjesë nga debati:

Françeska: Çfarë nuk shkon me ty? Kujt i thua pise? Kujt i thua pise ti mi? A je në terezi se çfarë po thua?

Egla: Je një zhulse! Peshqirët e trupit me 30 gradë? Më hap rrugën zhulse.

Françeska: U bëre ti të më thuash zhulse? Plak e ndyrë.

Egla: Ik mi pise, zhulse, mos i prek peshqirët!