Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, tre të vdekur, një i plagosur - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 12:06

Shpërthen bombola e gazit në Bulqizë, tre të vdekur, një i plagosur

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 12:06

Një ngjarje e rëndë është regjistruar sot në Bulqizë, ku si pasojë e shpërthimit të një bombole gazi kanë humbur jetën 3 persona si dhe është plagosur një tjetër. Ngjarja ka ndodhur në Ostren të Madh të Bulqizës.

VIJON….