Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 9:19

Shpërndante lëndë narkotike, arrestohet 41-vjeçari

Ballina

Gazeta Express

14/02/2020 9:19

Një 41-vjeçar është vënë në prangat e policisë së shtetit për shkak se është kapur duke shpërndarë heroinë dhe kokainë.

I arrestuari është B.M banues në Elbasan. Atij gjatë kontrollin fizik dhe në automjetin me të cilin lëvizte, Policia gjeti dhe sekuestroi në cilësinë e provës materiale doza me heroinë dhe kokainë, si dhe automjetin me të cilin ai lëvizte.

Tashmë ai do të përballet me akuzat, për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve “.