“Shpenzova 15 mijë funta për ta zvogëluar gjoksin” - Gazeta Express
string(48) "shpenzova-15-mije-funta-per-ta-zvogeluar-gjoksin"

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 22:16

“Shpenzova 15 mijë funta për ta zvogëluar gjoksin”

Yjet

Gazeta Express

29/12/2021 22:16

“Shpenzova 15 mijë funta për ta zvogëluar gjoksin!”. Luisa Zissman ka bërë humor për masën sa një “shalqir” të gjokseve të saj derisa ka bërë foto në bikine Gucci në Dubai

Ajo po i shijon me familje pushimet në Dubai.

Luisa Zissman (34) ka shfaqur me krenari gjoksin e saj të jashtëzakonshëm derisa ka bërë foto me bikine Gucci me disa fotografi seksi në Instagram këtë të mërkurë.

Një sipërmarrëse me shitje me pakicë, ajo njihet si një modele e kolme derisa e kishte vajtuar masën e madhe të gjoksit të saj dhe për këtë ajo ka bërë një intervenim duke hyrë në operim për ta zvogëluar gjoksin dhe ka shpenzuar 15 mijë funte. /GazetaExpress/