Shpend Ahmeti ia lëshon një ‘fore’ policit, e zbulon në Facebook - Gazeta Express
string(61) "shpend-ahmeti-ia-leshon-nje-fore-policit-e-zbukon-ne-facebook"

Shpend Ahmeti ia lëshon një ‘fore’ policit, e zbulon në Facebook

Lajme

Gazeta Express

26/01/2022 0:08

Ish-Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, së fundmi është aktivizuar jo pak në Facebook.

Në një status të fundit, ai ka zbuluar një diskutim që e ka pasur me një polic kufitar.

Lexo Edhe:

Diskutimi ka ardhur pasi që polici i kishte kërkuar dozën e tretë, sipas vendimit të qeverisë.

“Në kufi më thanë tri vaksina ose dy vaksina e një PCR. Thash a bon një vaksinë, një serologjik edhe një PCR e kusuritem?Naytrisht polici s’ka faj vec çfarë kuptimi, ama nime çfarë kuptimi ka dy vaksina e pcr në vend të tri vaksinave. Dy sene krejt të ndryshme. Apel komitetit a qeverisë – aman rishqyrtoni, se ska marre në gabime, marre me i majt qeshtu. Le të ketë masa ama me logjikë bazike.P.s. Jam dyfish i vaksinuar dhe 28 herë i testuar”, ka shkruar Ahmeti.