Shpallet “Personi i Vitit” nga revista “Time”, është këngëtarja Taylor Swift - Gazeta Express
string(71) "shpallet-personi-i-vitit-nga-revista-time-eshte-kengetarja-taylor-swift"

Shpallet “Personi i Vitit” nga revista “Time”, është këngëtarja Taylor Swift

Yjet

Gazeta Express

06/12/2023 23:08

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift është shpallur “Personi i Vitit”, nga revista “Time”.

Artistja la pas emra të tjerë pretendentë si: Vladimir Putin, Margot Robbie, Mbretin Charles apo Sam Altman, në listën e ngushtë për këtë “çmim”.

Lexo Edhe:

Kujtojmë që vitin e kaluar, ishte presidenti ukrainas Volodymyr Zelensky dhe “Fryma e Ukrainës” që kryesuan renditjen, për shkak të çështjes së nxehtë të luftës me Rusinë.