Shpallet fituesi i Këngës Magjike - Gazeta Express

Ballina

Gazeta Express

07/12/2019 23:52

Shpallet fituesi i Këngës Magjike

Ballina

Gazeta Express

07/12/2019 23:52

Anxhela Presisteri u rendit e treta në Këngën Magjike për këtë vit. Ndërsa vendin e dytë e mban Fifi.

Këngëtarja Eneda Tarifa është fituese e Këngës Magjike për këtë edicion.

Ndryshe nga herët e tjera këtë vit përvec këngëtarëve dhe publikut, votoi edhe një juri profesioniste./Express