Shotës i jepet një detyrë, të nominojë dhe të shpëtojë një banorë sonte - Gazeta Express
string(70) "shotes-i-jepet-nje-detyre-te-nominoje-dhe-te-shpetoje-nje-banore-sonte"

Shotës i jepet një detyrë, të nominojë dhe të shpëtojë një banorë sonte

TV/Film

Gazeta Express

06/01/2023 21:50

Gjatë natës së sotme të spektaklit Prime, ish konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Shota Baraliu do të futet brenda shtëpisë së “Vëllait të Madh”.

Këtë e konfirmoi “Vëllai i Madh”, i cili kishte një porosi për Shotën.

Lexo Edhe:

“Shota, sonte ti do të kesh kohën tënde për tu sqaruar me disa prej banorëve që janë brenda shtëpisë. Në dhomën e sekreteve ke të drejt të takosh katër nga ta. Në përballje me nga një minutë me secilin, në fund të mbetet ty që të marrësh dy vendime”, thuhej në njoftimin e “Vëllait të Madh” për Shotën.

“Sonte, njërin nga ta që do ta takosh e dërgon automatikisht në nominim, kurse tjetrin e shpëton nga nominimi duke i dhënë imunitet”, u tha tutje.