Shota tregon pse rri në banjo më shumë së një orë e gjysmë - Gazeta Express
string(58) "shota-tregon-pse-rri-ne-banjo-me-shume-se-nje-ore-e-gjysme"

Yjet

Gazeta Express

02/01/2023 19:09

Shota tregon pse rri në banjo më shumë së një orë e gjysmë

Yjet

Gazeta Express

02/01/2023 19:09

Banorja e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova, Shota në një bisedë me Vivien dhe Getinjon, ka zbuluar se çfarë ajo bën gjatë kohës sa qëndron në banjo.

Shota ka thënë se e pinë kafenë në banjo dhe kalon goxha kohë aty, por diçka të tillë nuk e ka pëlqyer Getinjo, pasi që sipas tij, qëndrimi në i gjatë ulur në banjo “dëmton zorrën e trashë”.

Lexo Edhe:

“Pasha zotin rri në telefon, e pi kafenë. Rri një orë ose një orë e gjysmë që kur të qohna krejt mpihem. Në ‘wc’ më vijnë shumë mendime”, ka thënë ajo.