Shota futet në shtëpi, e nominon Artanin dhe i jep imunitet Lugatit - Gazeta Express
string(66) "shota-futet-ne-shtepi-e-nominon-artanin-dhe-i-jep-imunitet-lugatit"

Shota futet në shtëpi, e nominon Artanin dhe i jep imunitet Lugatit

TV/Film

Gazeta Express

07/01/2023 0:33

Ish banorja e shtëpisë së madhe të Big Brother VIP Kosova, Shota Baraliu me mundësinë e dhënë nga “Vëllai i Madh”, ka vendosur që të ftojë Anën, Artanin, Lugatin dhe Stresin në dhomën e sekreteve.

“Unë në eliminim nuk do të dërgoj ty, je vajzë e mirë shoqëria jonë do të vazhdojë edhe jashtë. Ti asnjë fjalë të keqe nuk e ke thënë për mua kjo më bëri të vendos që të mos dërgojë ne eliminim”, i tha Shota, Anës.

Lexo Edhe:

Ndërkaq, i përzgjedhuri i Shotës për ta nominuar ishte Artani.

“Mos ma merr për ters por ja ku e ke zarfin po të dërgoj në nominim besoj që je  lojtar i fortë dhe do të kalosh këtë sfidë”, i ka thënë Shota, Artanit.

Sigurisht, për vizitë ka zgjedhur edhe të preferuarin e saj, Lugatin.

“Mos i lë hienat me të ardhur mbrapa, luftoj, ti e din që të kam shok edhe i jep harmoni shtëpisë. Ty po ta dhuroj zarfin e kaltërt duke të japur fuqi të mos dalësh në nominim si një detyrë që mu dha nga ‘Vëllai i Madh’”, i ka thënë Shota, Lugatit.

Ajo po ashtu ka takuar edhe Stresin, por çfarë diskutuan dyshja për 60 sekonda? Mësojeni në linkun e mëposhtëm.