Shota flet për simpatinë e saj të parë - e takoi gjatë luftës në Kosovë - Gazeta Express
string(69) "shota-flet-per-simpatine-e-saj-te-pare-e-takoi-gjate-luftes-ne-kosove"

TV/Film

Gazeta Express

29/12/2022 19:49

Shota flet për simpatinë e saj të parë – e takoi gjatë luftës në Kosovë

TV/Film

Gazeta Express

29/12/2022 19:49

Shota ka folur për simpatinë e saj të parë.

Ajo ka treguar se simpatia e saj e parë e kishte emrin Yll dhe se e takoi në kohë lufte.

Lexo Edhe:

Ndiqni më poshtë bisedën e plotë të aktores me disa banorë.