Shota Baraliu: “Jam shumë kërkuese, o shumë o hiç, te unë s’ka me pak” - Gazeta Express

Shota Baraliu: “Jam shumë kërkuese, o shumë o hiç, te unë s’ka me pak”

Rozë

Gazeta Express

15/09/2021 13:00

Aktorja Shota Baraliu i është rikthyer së fundmi aktrimit me një projekt me Qumilin. Ajo ka folur rreth këtij projekti sot në “#Gjesi” ku ishte e ftuar bashkë me trajneren e saj të fitnesit. E pikërisht, në një pjesë të bisedës ajo foli edhe për përkushtimin ndaj fitnesit për të pasur një trup perfekt.

#GJESI

Lexo Edhe:

Fitnesi tha që i ka rritur edhe më shumë vetëbesimin dhe tregoi se është shumë kërkuese. “Unë mendoj se jam ma e mira, edhe si aktore edhe si femër”, tha ajo.