Shoqja e Kylie Jenner, ndez rrjetin me fotot e fundit - Gazeta Express
string(52) "shoqja-e-kylie-jenner-ndez-rrjetin-me-fotot-e-fundit"

Shoqja e Kylie Jenner, ndez rrjetin me fotot e fundit

Yjet

Gazeta Express

09/04/2024 20:38

Shoqja e ngushtë e Kylie Jener, Stassie, ka treguar belin e saj të hollë në bikine rozë në plazh – derisa ajo nga një shitëse e librave u kthye në një influencere të rrjeteve sociale që fiton 4 milionë dollarë në vit

Shoqja e ngushtë e Kylie Jenner, Anastasia “Stassie” Karanikolaou ka treguar asetet e saj të jashtëzakonshme me foto të reja që i ka shpërndarë në Instagram.

Lexo Edhe:

Ylli 26 vjeçar, e cila është me prejardhje nga Greqia, ka pasur të veshur bikine seksi rozë derisa ka bërë edhe foto të tjera në të brendshme dhe në bikine gjatë kësaj jave.

Ajo ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine dhe në plazh, derisa luan me valët e detit dhe bënë poza seksi.

Kujtojmë se para se ajo të bëhet influencere dhe të këtë 10.5 milionë ndjekës në Instagram, ishte një shitëse librash që nuk fitonte as 30 000 dollarë në vit. Tani ajo fiton rreth 4 milionë në vit. /GazetaExpress/