Shokon Samir Sahiti në "Favorit": Ka pasur shumë ndeshje të dyshimta në Ligën e Parë - Gazeta Express
string(81) "shokon-samir-sahiti-ne-favorit-ka-pasur-shume-ndeshje-te-dyshimta-ne-ligen-e-pare"

Futboll

Gazeta Express

20/05/2024 0:01

Shokon Samir Sahiti në “Favorit”: Ka pasur shumë ndeshje të dyshimta në Ligën e Parë

Futboll

Gazeta Express

20/05/2024 0:01

Futbollisti i Trepçës’89, Samir Sahiti është i ftuar sonte në emisionin sportiv “Favorit” në T7.

Ai shprehu shqetësim për ndeshje të dyshimta në Ligën e Parë, duke përmendur ndeshjen e Trepçës me Dinamon.

Lexo Edhe:

“Ka pasur shumë ndeshje të dyshimta në Ligën e Parë. Javen e kaluar…Trepça shkon luan me Dinamon në Pejë dhe nuk ka asnje sekuencë. Ajo ndeshje ndikoi shumë te ne. Te Trepca ka njerez qe punojne per interesa personale. Pse askush nuk e diskutoi ate ndeshje?”, tha Sahiti. /Gazeta Express/