Shkupi kërkon playoffin e Europa Ligës në Irlandë sonte - Gazeta Express
string(55) "shkupi-kerkon-playoffin-e-europa-liges-ne-irlande-sonte"

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 20:09

Shkupi kërkon playoffin e Europa Ligës në Irlandë sonte

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 20:09

Kampioni i Maqedonisë së Veriut, FC Shkupi sonte do të kërkojë playoffin në Europa Ligë në Dublin sonte

Skuadra e trajnerit Goce Sedloski do të luajë kundër skuadrës së Shamrock Rover, që është kampion i Republikës së Irlandës.

Lexo Edhe:

Sedloski ka startuar me formacion 4-3-3 ku në portë ka startuar Naumovski kurse në mbrojtje Demiri, Margvelashvili, Fausin dhe Timovski.

Mesfusha e Shkupit përbëhet nga Albert Lamane, Alvarez dhe Putita.

Sulmi shkupjan për sonte ka këtë përbërje: Cephas, Adetunji dhe Hamidi. /GazetaExpress/

Formacionet zyrtare:

Shamrock Rovers – Shkupi

Ndeshja fillon në ora 21:00