Shkupi-Ballkani, mbyllet pjesa e parë - Gazeta Express
string(36) "shkupi-ballkani-mbyllet-pjesa-e-pare"

Futboll

Gazeta Express

18/08/2022 21:48

Shkupi-Ballkani, mbyllet pjesa e parë

Futboll

Gazeta Express

18/08/2022 21:48

Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes mes Shkupit dhe Ballkanit, e vlefshme për play-offin e Ligës së Konferencës.

Rezultati pas 45 minutave është i barabartë 1:1, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Në minutën e 19-të, Adetunji realizoi, kurse katër minuta më vonë Albion Rrahmani barazoi shifrat.