Shkuan për pushime, Eni Koçi bëhet për ndihmë mjekësore - Gazeta Express

Shkuan për pushime, Eni Koçi bëhet për ndihmë mjekësore

Rozë

Gazeta Express

23/09/2021 14:08

Çifti i njohur, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj së fundmi kanë shijuar bukuritë natyrore në Theth.

Por, pushimet nuk shkun pa një incident.

Lexo Edhe:

Çifti kishin vendosur të dilnin në këmbë nëpër male, por këngëtarja u lëndua duke dalë nga makina.

Në foton që ajo ka publikuar shihet se i është nënshtruar ndihmës mjekësore për lëndimin që ka marrë në këmbë.

“U ruajta sa u ruajta për të mos u rrëzuar kur dolëm nëpër male dhe si përfundim u rrëzova sa dola nga makina “, ka shkruar ajo krahas një fotoje ku shihet gjuri i mbështjellë me fashë.