Shkrihet "akulli" mes Stupcave? - Gazeta Express
string(28) "shkrihet-akulli-mes-stupcave"

Rozë

Gazeta Express

10/09/2023 11:53

Shkrihet “akulli” mes Stupcave?

Rozë

Gazeta Express

10/09/2023 11:53

Për dy dekada rresht grupi ikonik Stupcat, – ishte grupi më jetëgjatë i humorit në vend, të cilët rrugëtuan krah njëri – tjetrit pa ndërprerë, por që ndaluan duke i ndarë rrugët së bashku në mënyrën jo më të mirë të mundshme.

Për këdo ende janë të freskëta akuzat e vitit të kaluar, që u vulosën me një kallxim penal, që si mollë sherri kishte paratë.

Lexo Edhe:

Por, diqka duket që ka lëvizur në këtë drejtim mes treshes!

Prive mer vesh nga burime të sigurta se aktorët janë pajtuar dhe ata janë parë disa herë së bashku gjatë muajit gusht.

Dhe kjo menjëherë lind pyetjen tek ne se a do të kemi një rikthim të Stupcave?