“Shko masturbohu”, vijon gjatë Prime-t debati Juli-Egla - Gazeta Express
string(52) "shko-masturbohu-vijon-gjate-prime-t-debati-juli-egla"

TV/Film

Gazeta Express

07/05/2024 23:02

“Shko masturbohu”, vijon gjatë Prime-t debati Juli-Egla

TV/Film

Gazeta Express

07/05/2024 23:02

Një nga debatet më të ashpra të kësaj jave brenda shtëpisë së Big Brother VIP është mes Julit dhe Eglës, i cili degradoi në ofendime personale.

Juli: Këtë debat është turp ta dëgjojë njeri të vetmit persona…

Lexo Edhe:

Egla: Mos të të vijë turp për surratin tat

Juli: U kërkoj ndjesë publikut që e ka dëgjuar këtë pisllëk, që nga debati i vaskës ku Egla shpëlau të gjithë karrierën time kisha vendosur të mos i jepja debat deri në momentin që kjo të ofendonte. Më ka ndjekur nëpër shtëpi dhe e kam duruar më ka thënë burrë shterpë artist i ulët, artist gore

Egla: Më i ulët këtë sezon, je duke mashtru

Më ka thënë lloj lloj fjalësh, edhe të rënda shumë e kam duruar pa e ofenduar deri sot, dreqi e mori edhe unë njeri jam, e kam duaur4a një muaj, dje ka bërë një fugë, kërkonte dje

Egla: O kokrra e mashtruesit ti, je një mashtrues ordiner.

Juli: S’kam qenë mirë tha se kam pas një çrregullim homornal, insiston në debate derisa më con deri në atë pikë që ëhstë turp me më pa njeri, shoh poshtëri në ktë drejtim, nuk in kam bërë asgjë, të tentojë të ulë figurën time. Më ka thënë hajde afrohu këtu.

Egla: Më ke thënë që s’je askushi

Juli: Ditët e fundit është munduar të më denigrojë, e ka parë që e kam bërë një sy qorr, e kam mbyllur një vesh, ka nënkuptuar shumë gjëra, kam frikë të qaj. I kam thënë kujdes hundën, nuk jam nga ato që përmend drogën, ne kur të dalësh ti, kush ti, unë dhe publiku. Do hajë dhe kjo 3 muaj gratis, do të bëhet e famshme. Nuk po merrem që jam një femër shterpë në klip thuhet që bëj atë që ke 10 vjet pa e bërë.