Shkaktoi aksident me fatalitet dhe iku, Policia kërkon ndihmë për gjetjen e këtij personi - Gazeta Express
string(88) "shkaktoi-aksident-me-fatalitet-dhe-iku-policia-kerkon-ndihme-per-gjetjen-e-ketij-personi"

Lajme

Gazeta Express

14/05/2022 10:27

Shkaktoi aksident me fatalitet dhe iku, Policia kërkon ndihmë për gjetjen e këtij personi

Lajme

Gazeta Express

14/05/2022 10:27

Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për gjetjen e Naser Demirit nga Gjilani, raporton Express.

Sipas Policisë, ai ka shkaktuar aksident trafiku me fatalitet dhe ka ikur.

Lexo Edhe:

“Policia e Kosovës kërkon nga qytetarët e Republikës së Kosovës që kushdo që ka informacion për vendndodhjen e personit të dyshuar në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës apo të lajmërohet në stacionin më të afërt policor”, thuhet në kërkesë.

Numrat e telefonit dhe adresat elektronike kontaktuese për të kontaktuar Policinë e Kosovës:

– 192  (pa pagesë)

– 038-5080-7095 Drejtoria Rajonale Gjilan

– E-mail adresa: [email protected]