‘’Shije Magjike’’ vjen me receta unike në T7 - Gazeta Express

‘’Shije Magjike’’ vjen me receta unike në T7

Shneta

Gazeta Express

31/03/2021 13:37

Për të gjithë adhuruesit e gatimit T7 vjen me receta nga kuzhina shqiptare dhe bota.

‘’Shije Magjike’’ mban titullin rubrika më e re e programit të mëngjesit #Gjesi, përmes së cilës do të mësoni shumë receta të përgatitura me shumë pasion nga duart e arta të Erxhina Ismajli-Llalloshi, shkruan GazetaExpress.

Lexo Edhe:

Recetat do të përshkruhen në detaje duke treguar hap pas hapi procesin e përgatitjes edhe për fillestarët e kuzhinës.

‘’Shije magjike’’ mund ta shihni në ekranin e T7 çdo të martë dhe të enjte nga ora 08:15.