Shija e freskisë pranverore! - Gazeta Express
string(27) "shija-e-freskise-pranverore"

Shkurt e Shqip

Gazeta Express

07/05/2021 13:58

Shija e freskisë pranverore!

Shkurt e Shqip

Gazeta Express

07/05/2021 13:58

Ngritja e temperaturave, lodhja fizike në punë, stresi, angazhimet familjare e për disa edhe agjërimi, bën që të kemi nevojë për freski pas një dite të lodhshme.

Dhe natyrisht që për këtë kujdesemi ne me produktin më të ri në treg, Rc Refresher Tropic, i prodhuar nga industria e njohur për prodhimin e pijeve, Royal Crown.

Lexo Edhe:

Shija e portokallit me përzierje të frutave tropikale, bën që kjo pije të ketë një shije të jashtëzakonshme dhe unike.

Rc Refresher Tropic mund ta gjeni në gjitha marketet moderne dhe tradicionale.

Zgjedh shijen e freskisë, zgjedh shijen më të re në treg Rc Refresh Tropic.

/artikull i sponsorizuar/