Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në "Air Albania" - Gazeta Express
string(47) "shfaqet-flamuri-kombetar-gjigant-ne-air-albania"

Sport

Gazeta Express

20/11/2023 20:49

Shfaqet flamuri kombëtar gjigant në “Air Albania”

Sport

Gazeta Express

20/11/2023 20:49

Ka nisur ndeshja mes Shqipërisë dhe Ishujve Faroe, e cila po zhvillohet në stadiumin “Air Albania”.

Në prag të fillimit të ndeshjes, në stadium u shfaq një flamur gjigant i kombit shqiptar, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Në momentin e shfaqjes së këtij flamuri, i gjithë stadiumi mori ngjyrat kuq dhe zi.

/Gazeta Express/