Sherr në Durrës, një i plagosur rëndë me armë të ftohtë - Gazeta Express
string(54) "sherr-ne-durres-nje-i-plagosur-rende-me-arme-te-ftohte"

Shqiperi

Gazeta Express

18/01/2022 16:32

Sherr në Durrës, një i plagosur rëndë me armë të ftohtë

Shqiperi

Gazeta Express

18/01/2022 16:32

Një sherr banal ka përfunduar me një të plagosur në Durrës. Raportohet se dy të rinj në gjendje të dehur janë konfliktuar me fjalë dhe më pas janë përplasur fizikisht me njëri tjetrin.

Një prej të përfshirëve në këtë sherr ka marrë një plagë me thikë dhe është dërguar me urgjencë në spital.  Fatmirësisht sipas policisë të dy personat janë jashtë rrezikut për jetën.

Lexo Edhe:

Ndërkohë policia po punon për të zbardhur të plotë këtë ngjarje.