Sherr mes të rinjve në një lokal në Kamzë, dy përfundojnë në spital - Gazeta Express
string(66) "sherr-mes-te-rinjve-ne-nje-lokal-ne-kamze-dy-perfundojne-ne-spital"

Shqiperi

Gazeta Express

27/01/2023 21:38

Sherr mes të rinjve në një lokal në Kamzë, dy përfundojnë në spital

Shqiperi

Gazeta Express

27/01/2023 21:38

Një konflikt ka ndodhur në Kamzë mbrëmjen e sotme mes një grupi të rinjsh ende të paidentifikuar.

Si pasojë e konfliktit kanë mbetur të plagosur dy adoleshtë, 18 dhe 17 vjeç të cilët janë dërguar në spital, ku po marrin ndihmën mjekësore.

Lexo Edhe:

Njoftimi i policisë:

Më datë 27.01.2023, në Kamzë, në një lokal, shtetasit A. D., 18 vjeç, dhe R. S., 17 vjeç, janë konfliktuar me sende të forta, me persona ende të paidentifikuar.

Si pasojë e konfliktit, shtetasit A. D., dhe 17-vjeçari, janë dëmtuar dhe ndodhen në spital ku po marrin ndihmën mjekësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e personave të përfshirë në konflikt.

/Gazeta Express