Sherr mes të rinjve në Kavajë, dy përfundojnë në spital - Gazeta Express
string(54) "sherr-mes-te-rinjve-ne-kavaje-dy-perfundojne-ne-spital"

Shqiperi

Gazeta Express

30/09/2022 13:26

Sherr mes të rinjve në Kavajë, dy përfundojnë në spital

Shqiperi

Gazeta Express

30/09/2022 13:26

Një sherr mes 3 të rinjve në Kavajë ka agravuar ditën e sotme.

Dy persona kanë mbetur të plagosur gjatë përplasjes në lagjen Nr.5.

Lexo Edhe:

Dy të plagosurit, 25 vjeç dhe 16 vjeç u goditën me thikë dhe me sende të forta nga 17 vjeçari.

Autori i dyshuar i ngjarjes, 17-vjeç është shoqëruar në komisariatin e policisë dhe po punon për sqarimin e rrethanave. 

/Gazeta Express