Sherr mes dy personave në Vlorë, një i plagosur dhe një i arrestuar - Gazeta Express

Sherr mes dy personave në Vlorë, një i plagosur dhe një i arrestuar

Shqiperi

Gazeta Express

23/05/2020 22:42

Një konflikt për motive të dobëta mes dy personave ka përfunduar në plagosjen e njërit prej tyre.

Një vlonjat është qëlluar me mjete të forta nga një tjetër person gjatë sherrit, duke përfunduar në spital me plagë të rënda por jashtë rreziku për jetën.

Sipas Report sherri ka ndodhur në Vlorë, ndërsa policia ka vënë në pranga autorin e plagosjes.

Dyshohet se shkak i sherrit ka qenë një zënkë e momentit që ka acaruar gjakrat mes dy personave.

Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes, ndërsa nuk dihen ende detaje të tjera.