Sherr me thika në Vlorë, plagosen babë e bir, djali në gjendje të rëndë - Gazeta Express
string(69) "sherr-me-thika-ne-vlore-plagosen-babe-e-bir-djali-ne-gjendje-te-rende"

Sherr me thika në Vlorë, plagosen babë e bir, djali në gjendje të rëndë

Shqiperi

Gazeta Express

04/12/2022 21:46

Babë e bir janë plagosur mbrëmjen e sotme me thikë në lagjen 24 Maji në Vlorë, pas një sherri me thika.

Xhevdet Braushi 62 vjeç dhe djali i tij Albion Braushi 30 vjeç janë dërguar më urgjencë në spitalin e Vlorës.

Lexo Edhe:

Mësohet se babai është jashtë rrezikut për jetën ndërsa i biri ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë personat të cilët i kanë sulmuar, janë arratisur nga vendngjarja.