Sherr me çekan e kaçavidë mes dy personave në Fier - Gazeta Express
string(50) "sherr-me-cekan-e-kacavide-mes-dy-personave-ne-fier"

Shqiperi

Gazeta Express

28/01/2023 20:01

Sherr me çekan e kaçavidë mes dy personave në Fier

Shqiperi

Gazeta Express

28/01/2023 20:01

Një konflikt me armë të ftohta për motive banale ka ndodhur këtë pasdite në qendër të qytetit të Fierit. 

Mësohet se ka qenë një sherr mes dy personave ai që ka sjellë në vendin e ngjarjes uniforma të shumta policore, ndërsa qytetarët i janë trembur faktit për përshkallëzim të sherrit.

Lexo Edhe:

Mësohet se në vendin e ngjarjes policia ka gjetur një çekan, një kaçavidë dhe një kapuç.

Blutë kanë rrethuar vendin e ngjarjes e kanë marrë edhe objetet e gjetur aty. Mësohet se është shoqëruar në mjediset e komisariatit një person lidhur me sherrin./Gazeta Express