Shënon edhe Zaniolo, Roma humb një penallti - Gazeta Express

Shënon edhe Zaniolo, Roma humb një penallti

Sport

Gazeta Express

25/11/2021 21:49

Roma është duke e mundur 2-0 skuadrën e FK Zorya Luhansk.

Nicolo Zaniolo e ka shënuar golin e dytë për vendasit në minutën e 33’.

Lexo Edhe:

Goooli i Zaniolos KETU

Pak minuta më vonë, në atë të 41’, Veretout gaboi nga pika e bardhë dhe me rezultatin e minutës së 33-të shkuan në pushim të pjesës së parë, raporton Gazeta Express.