Shënoi golin e parë në Superligën e Turqisë, ky është reagimi i Rashicës - Gazeta Express
string(71) "shenoi-golin-e-pare-ne-superligen-e-turqise-ky-eshte-reagimi-i-rashices"

Shënoi golin e parë në Superligën e Turqisë, ky është reagimi i Rashicës

Futboll

Gazeta Express

28/01/2023 20:46

Milot Rashica ka shënuar golin e tij të parë në Superligën e Turqisë në fitoren e thellë të Galatasarayt.

Galatasaray triumfoi 4:0 ndaj Giresunsporit, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Rashica realizoi golin e tretë të klubit sonte, pasi e vodhi topin në sulm dhe e përfundoi me sukses.

“I lumtur për tre pikët dhe golin e parë për Galatasarayn në Superligë”, ishte reagimi i yllit kosovar pas ndeshjes.