Shënohen edhe dy gola në fundin e pjesës së parë, Udinese sërish në epërsi ndaj Milanit - Gazeta Express
string(86) "shenohen-edhe-dy-gola-ne-fundin-e-pjeses-se-pare-udinese-serish-ne-epersi-ndaj-milanit"

Shënohen edhe dy gola në fundin e pjesës së parë, Udinese sërish në epërsi ndaj Milanit

Sport

Gazeta Express

18/03/2023 21:42

Janë shënuar edhe dy gola tjerë në fundin e pjesës së parë të ndeshjes mes Udineses dhe Milanit.

“Rossonerët” fillimisht barazuan rezultatin në 1:1, me Zlatan Ibrahimovicin që shënoi nga penalltia në minutën 45+3′, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Por, vendasit rikthyen shpejt epërsinë përmes Beto, i cili shënoi në minutën 45+6′ për 2:1.