Shënohen dy gola të bukur në ndeshjen Tottenham – Arsenal - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

12/07/2020 17:53

Shënohen dy gola të bukur në ndeshjen Tottenham – Arsenal

Futboll

Gazeta Express

12/07/2020 17:53

Janë shënuar dy gola të shpejtë në ndeshjen mes Tottenham dhe Arsenal.

Pas 16 minutave lojë, Topçinjtë kaluan në epërsi me golin e Alexandre Lacazette.

Sulmuesi shënoi një gol të bukur nga distanca për rezultatin 0-1, raporton Gazeta Express.

Por, 3 minuta më vonë, në atë të 19’, Heung-Min Son shfrytëzoi një gabim të mysafirëve për të realizuar për 1-1, për ta barazuar rezultatin me një gol të bukur.