Shenja e horoskopit që prodhon më së shumti miliarderë - Gazeta Express

Shenja e horoskopit që prodhon më së shumti miliarderë

Fun

Gazeta Express

02/06/2020 10:41

Shumë thonë se yjet mund të parashikojnë gjithçka… Dhe tani, të dhënat e reja sugjerojnë se sipas shenjave të horoskopit mund të parashikojmë shansin tonë për t’u bërë një miliarder.

Nëse je Peshorja, konsideroje veten me fat. Një studim ka zbuluar se nga 250 miliarderët në listën e publikuar së fundi nga Forbes, më të shumtit i përkasin shenjës së Peshores, 27 prej tyre.

Në vendin e dytë, vijnë peshqit me 22 miliarderë, të ndjekur nga Gaforrja, Demi, Luani, të gjitha të me nga 20. Bricjapi dhe Shigjetari janë të fundit, me vetëm 8 miliarderë.