Shengyli i zhgënjyer me situatën e Lirisë: Përzgjedhja e lojtarëve ka qenë katastrofale - Gazeta Express
string(86) "shengyli-i-zhgenjyer-me-situaten-e-lirise-perzgjedhja-e-lojtareve-ka-qene-katastrofale"

Shengyli i zhgënjyer me situatën e Lirisë: Përzgjedhja e lojtarëve ka qenë katastrofale

Futboll

Gazeta Express

10/12/2023 23:54

Ikona e futbollit kosovar dhe trajneri Skënder Shengyli është i ftuar sonte në emisionin sportiv “Favorit” në T7.

Ai ndër tjera foli edhe për situatën e ekipit të Lirisë së Prizrenit, e cila aktualisht është e fundit në renditjen tabelare.

Lexo Edhe:

Ai tha se situata është e mjerueshme tek ekipi prizrenas.

“Situatë e zymtë. Ekipi që ka qenë në Ligën e Parë ka qenë më kualitativ se ai që e filloi Superligën. Përzgjedhja e lojtarëve ka qenë katastrofale. Situata është e mjerueshme te Liria”, tha Shengyli.