Sheila “në luftë” për ta pushtuar vetveten - Gazeta Express
string(40) "sheila-ne-lufte-per-ta-pushtuar-vetveten"

Sheila “në luftë” për ta pushtuar vetveten

Yjet

Gazeta Express

21/10/2022 22:56

Këngëtarja dhe ish ylli i Big Brother Albania VIP 1, Sheila Haxhiraj është paraqitur tepër sensuale në fotot e fundit

Ajo vazhdon të jetë njëra prej vajzave më aktive nëpër rrjetet sociale.

Këtë ajo e ka bërë edhe sot me një paraqitje ku ka pasur të veshur një komplet të veshjeve me ngjyrë të kaltër.

“Të pushtosh të tjerët kërkon forcë, të pushtosh veten është forcë e vërtetë”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotove. /GazetaExpress/