Shefi i NATO-s arrin në Presidencë, e pret Osmani - Gazeta Express
string(48) "shefi-i-nato-s-arrin-ne-presidence-e-pret-osmani"

Shefi i NATO-s arrin në Presidencë, e pret Osmani

Lajme

Gazeta Express

20/11/2023 15:41

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, pak më parë e ka pritur në takim Sekretarin e Përgjithshëm të NATO’s, Jens Stoltenberg.

Pas takimit me Osmanin, shefi i NATO’s do të zhvillojë një takim tjetër me kryeministrin e Kosovës, Albin Kurti.

Lexo Edhe:

Ekipi i T7 po qëndron atje dhe ju sjell pamjet.