Sharka me një porosi për Erjolën: Nëse lidhet me Silvin s’i flas më - Gazeta Express
string(65) "sharka-me-nje-porosi-per-erjolen-nese-lidhet-me-silvin-si-flas-me"

Sharka me një porosi për Erjolën: Nëse lidhet me Silvin s’i flas më

Yjet

Gazeta Express

06/03/2024 21:28

Pas hyrjes se Silvit në shtëpinë e Big Brother, ai ka deklaruar një simpati për Erjolen.

Megjithëse ende herët për të parashikuar zhvillimet e ardhshme, duket se një situate e re mund të këtë lindur mes dy pjesëmarrësve.

Lexo Edhe:

Ronaldo Sharka, miku i Erjoles, ka reaguar publikisht në Instagram Story duke postuar një foto të Erjoles dhe Silvit duke u përqafuar, ndërsa ne koment shprehet shume qarte:

“Nëse Erjola lidhet me Silvin, apo merr qofte dhe një hap te vetëm për ta menduar, me mua nuk ka me punë si shok. Nuk i flas më.”

Kjo deklarate e hapur nga Ronaldo Sharka ka theksuar se mundësia e njohjes se tyre në një nivel më të thellë do të sjellë pasoja në marrëdhënien e tyre shoqërore.

Në vijim postimi: