Shanon zhvishet e tërë, çmend rrjetin - Gazeta Express

Shanon zhvishet e tërë, çmend rrjetin

Yjet

Gazeta Express

02/07/2021 18:50

U tha që ajo do të eliminohet shumë shpejt! Ylli i ri i Love Island, Shannon Singh ka bërë një rikthim interesant në Instagram ku ka bërë fotosesion tërësisht e zhveshur

Fansat kanë mbetur të mahnitur kur modelja e kolme skoceze (22) u largua nga vila dy ditë pasi që hyri në të, por që ka pasur spekulime që ajo ende është në vila.

Lexo Edhe:

Teleshikuesit kanë bërë lutje të producentët që Shannon të rikthehet në Shtëpinë e Dashurisë – derisa beqarët në shtëpi po ashtu kanë kthyer kokën tek garuesit e tjerë në shtëpi.

Disa teori, megjithatë kanë treguar që ajo ka marrë një telefonatë që të kthehet – diçka që nuk ka ndodhur dhe ajo nuk ka ndodhur,.

Thuhet se Shannon është larguar nga vila pasi që ajo nuk “ka dashur të luajë më top dhe ka refuzuar të puth çdo kënd aty”, gjë që ka shkaktuar skenarin që producentët ta “orkestrojnë largimin e saj”. /GazetaExpress/