Shannon Singh vazhdon ta çmend rrjetin me foto të nxehta - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 21:37

Shannon Singh vazhdon ta çmend rrjetin me foto të nxehta

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 21:37

Ylli i Love Island 2021, Shannon Singh ka treguar gjoksin e saj të madh derisa ka treguar asetet pak ditë para debutimit të tij në këtë emision

Ajo do të fillojë aventorën e saj në Love Island UK sonte në mbrëmje derisa edhe më parë ajo është njohur dhe përfolur për paraqitjet e saj.

Lexo Edhe:

Shannon Singh tashmë është një yll në rritje pasi që ajo vetëm ka filluar që të marrë pjesë në fushata të PrettyLittleThing.

22 vjeçarja, e cila vjen nga FIfe në Skoci, ka treguar gjoksin e saj derisa ka shfaqur edhe poza tepër seksi para aparatit. /GazetaExpress/