Shamrock është duke fituar kundër Shkupit në Dublin të Irlandës - Gazeta Express
string(63) "shamrock-eshte-duke-fituar-kunder-shkupit-ne-dublin-te-irlandes"

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 21:31

Shamrock është duke fituar kundër Shkupit në Dublin të Irlandës

Futboll

Gazeta Express

04/08/2022 21:31

Shamrock Rovers është duke fituar kundër Shkupit në Dublin

Goli ka ardhur nga Burke dhe është shënuar nga penalltia në minutën e 13-të të ndeshjes.

Lexo Edhe:

Kujtojmë së humbësi i këtij takimi do të luajë kundër fituesit të ndeshjes Ballkani – Klaksvik. /GazetaExpress/