Shakira, shfaqet e mahnitshme në plazhin e Barcelonës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 22:32

Shakira, shfaqet e mahnitshme në plazhin e Barcelonës

Rozë

Gazeta Express

26/06/2020 22:32

Shakira ka treguar figurën e saj të jashtëzakonshme derisa është parë duke u argëtuar bashkë me djemtë e saj Sasha dhe Milan në plazhin e Barcelonës

Ylli i Amerikës Latine ka kaluar shumicën e kohës në vetizolim me familjen e saj në Barcelona.

Sot, këngëtarja 43 vjeçare është shfaqur e bukur në plazhin e qytetit të bukur katalunas bashkë me dy djemtë e saj Sasha dhe Milan.

Këngëtarja ka pasur të veshur një veshje për surfing e ku duket se ka aftësi të mira edhe në këtë sport. /GazetaExpress/