Shabani dhe Zekaj vazhdojnë me Istogun - Gazeta Express
string(38) "shabani-dhe-zekaj-vazhdojne-me-istogun"

Sport

Gazeta Express

01/08/2023 17:01

Shabani dhe Zekaj vazhdojnë me Istogun

Sport

Gazeta Express

01/08/2023 17:01

Istogu ka nisur me prezantimin e skuadrës për sezonin e ri në Superligën e Kosovës.

Për Istogun do të jetë hera e parë që garojnë në elitën e basketbollit kosovar, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Klubi njoftoi këtë të martë se ka arritur marrëveshje me kapitenin, Diamant Shabanin, dhe Mirlind Zekajn, për rinovim të kontratave.

Të dy basketbollistët kanë rinovuar edhe për një sezon.

/Gazeta Express/