Sërish protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike - Gazeta Express

Sërish protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike

Ballina

Gazeta Express

18/09/2020 10:59

Sërish do të ketë protesta kundër shtrenjtimit të energjisë elektrike të paralajmëruar nga Komisioni Rregullator për Energjetik, përcjell Gazeta Express.

Sipas njoftimit të Këshillit protestues, protesta do të mbahet sot me fillim orën 19:00.

Protesta do të fillon nga Çairçanka deri tek Kuvendi dhe më pas do të përfundon tek Komisioni Rregullator për Energjetik.